Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Home » Umowy i zezwolenia
 

Witamy na stronach internetowych Ciepłowni Sierpc Spółka z o.o.

Przedmiotem naszej działalności jest wytworzenie, przesył i dystrybucja energii cieplnej na podstawie otrzymanych koncesji na wytwarzanie, przesył i dystrybucję energii cieplnej.

Ciepłownia w Sierpcu przy ul. Przemysłowej 2a to największe źródło ciepła w mieście. Wytwarzana energia cieplna dostarczana jest do odbiorców za pośrednictwem sieci ciepłowniczej o długości 21,95 km i około 470 węzłów cieplnych w tym 96 węzłów będących własnością spółki. Założycielem i właścicielem posiadającym 100% udziałów jest miasto Sierpc. 

Organy Spółki:

Zgromadzenie Wspólników, reprezentowane przez Burmistrza Miasta
Jarosława Perzyńskiego

Zarząd Spółki:
Piotr Manelski - Dyrektor Zarządu

Rada Nadzorcza:
Piotr Tyndorf, Mariusz Pawlak,
Magdalena Pajęcka


Ciepłownia Sierpc Spółka z o.o., 09-200 Sierpc, ul. Przemysłowa 2a, tel. 24 275 22 47, fax 24 275 50 17Klauzula informacyjna Ciepłowni Sierpc Spółka z o.o. w Sierpcu  ................. pobierz
dot. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Komunikat - polityka cookies.
Nie gromadzimy, nie przetwarzamy informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies nie są wykorzystywane przez nas do dostarczenia dopasowanych treści.